Your message has been sent, you will be contacted soon
Městská karta

Call Us: +4 (800) 888-0008

Call Me Now!

Zavřít

Časté otázky

Úvodní stránka » Časté otázky
 Je Městská karta anonymní, nebo jsou vyžadovány osobní údaje a pokud ano, tak jaké?
Městská karta může být anonymní, ale při ztrátě nebude možné převést zůstatek na novou kartu. Pro registraci do systému je nutné uvést, uživatelské jméno (nemusí být pravé, může to být např. přezdívka) a heslo. Pokud však uvedete adresu, telefon a mail, bude možná lepší identifikace při nahlášení ztráty.
 Městská karta pro seniory je jiná nebo jsou všechny Městské karty stejné?
Všechny karty jsou stejné, rozlišení různých skupin je zajištěno v našem systému. Kartu si můžete označit lihovým fixem, jménem nebo značkou. Každá karta má na zadní straně číslo, kterým lze odlišit majitele.
Jaká je platnost Městské karty?
Platnost Městské karty je prakticky neomezená. Podmínkou je však její používán a nabíjení. Platnost konta je 2 roky od posledního vložení finanční částky na MK. Pokud na MK nebude do 2 let od posledního vložení finanční částky vložena minimální částka 100 Kč, bude karta zablokována. Zákazník má lhůtu ještě 1 rok na odblokování karty formou vložení finanční částky, po této lhůtě bude karta deaktivována a její finanční konto bude ze systému nevratně vymazáno.
Jaké jsou výhody Městské karty pro majitele?
Výhody pro majitele Městské karty
– slevy na vstupném proti platbě v hotovosti (investice do Městské karty se Vám vrátí již po cca 8 – 10 návštěvách zařízení)
– bezhotovostní úhrada vstupného a doprovodných služeb pro uživatele karty
– rychlejší a jednodušší odbavení návštěvníků, odpadá čekání u pokladny (Krytý plavecký bazén, Aquapark)
– využití Městské karty pro vjezd do Sběrného dvora pro obyvatele Ústí nad Orlicí.

 Je vstup do bazénu možný i bez Městské karty?
Ano jsou možné i jednorázové vstupy na základě zakoupené vstupenky, ale nebudou poskytnuty žádné slevy (s výjimkou dětských, studentských a seniorských).

Vztahuje se sleva Městské karty na úhradu vstupu i pro můj doprovod?
Ne, sleva Městské karty se týká pouze majitele karty. Majitel může uhradit vstup z Městské karty podobně jako platební kartou. Při vstupu majitel karty může projít přímo přes turniket. Pokud má sebou doprovod (dospělý, dítě) a chce Městskou kartu použít pro zaplacení vstupu pro svůj doprovod, musí jít k pokladně a nahlásit počet osob.
.